Szkło to bardzo popularny, nieorganiczny materiał wykorzystywany do produkcji wielu elementów w naszych domach czy budynkach użyteczności publicznej. Świetnie się prezentuje, nadaje elegancji i szyku naszym wnętrzom.

Szkło to bardzo popularny, nieorganiczny materiał wykorzystywany do produkcji wielu elementów w naszych domach czy budynkach użyteczności publicznej. Świetnie się prezentuje, nadaje elegancji i szyku naszym wnętrzom. Nic więc dziwnego, że od wielu długich lat cieszy się ogromną popularnością i uznaniem. Trudno znaleźć dom, w którym nie ma choć jednego wykonanego szklanego elementu. Szklarz jest to więc nieoceniony fachowiec, który wykona dla nas szeroki zakres usług szklarskich. Jakie konkretnie produkty możemy otrzymać? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Kabiny prysznicowe

Wielu z nas we własnych łazienkach posiada kabiny prysznicowe. Jest to wygodniejsza opcja niż standardowa wanna. Każda kabina prysznicowa posiada szklane drzwi i ściany. Nierzadko, nasze łazienki wymagają specjalnych produktów na wymiar. Nieocenioną pomoc niesie wówczas szklarz, który wykona solidne i trwałe drzwi i boki do naszego brodzika, tworząc designerką i funkcjonalnalną kabinę prysznicową.

Szklane balustrady

Nowoczesne wnętrza tworzą desigenrkie dodatki. Jedynym z najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w aranżacjach wnętrz są szklane balustrady. Szkło jest bardzo chętnie wykorzystywanym materiałem przez zawodowych projektantów czy architektów wnętrz, ponieważ jego wygląd jest po prostu nietuzinkowy. Jest synonimem luksusu, klasyki a także nowoczesności. Szklane balustrady pasują zarówno do wykończenia tarasów czy balkonów, jak również stanowią doskonałą formę wykończenia schodów wewnętrznych. Odpowiednio podświetlenone będą doskonałą dekoracją każdego pomieszczenia. Usługi szklarskie również wykonują tego typu zamówienia pod konkretnie podane wymiary. Dzięki temu będziemy w stanie perfekcyjnie dopasować szklaną balustradę do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Balustrady szklane wykonuje firma adglass.pl

Lustra 

Pomimo tego, że lustro gościło w domu naszych pradziadów, do dziś nie wynaleziono lepszej metody na samodzielne ocenienie własnego wizerunku. Szklarz wyprodukuje dla nas specjalne lustro, wedle naszych konkretnych wytycznych. Dzięki temu nasza sypialnia, garderoba, salon czy przedpokój będą obfitowały w lustra najwyżej jakości, doskonale wpasowane do pozostałej aranżacji wnętrz.

Szklana podłoga 

Marzysz o szklanej podłodze we własnym domu? A może prowadzisz salon, w którym szklana podłoga prezentowałaby się idealnie? Usługi szklarskie skierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw czy instytucji państwowych. Szklana podłoga to niezwykle designerski wystrój naszych wnętrz. Bardzo często wykorzystywana jest w stylu nowoczesnym czy industrialnym. Nierzadko piętro czy podwyższenie jest wykonywane ze szklanej podłogi, co daje efekt przestronności. Także sklepy modowe, z instrumentami muzycznymi czy motoryzacyjne, często wykorzystują szklane podłogi w celu jak najkorzystniejszego zaprezentowania produktów. Kręcący fortepian na szklanym podwyższeniu? Odwiedź szklarza i skorzystaj z jego usług!. 

Szklane zabudowy

Czy szafa, drzwi przesuwne w korytarzu czy ściana działowa może być wykonana ze szkła? Oczywiście! Doświadczony i wykwalifikowany szklarz stworzy dla nas arcydzieła szklane, które zachwycą najbardziej wymagających klientów.

Usługi szklarskie oferują bardzo szeroki asortyment produktów. Szklarz pracuję na wysoce specyficznym i trudnym materiale, jakim jest szkło. Aby dojść do perfekcji, wymaga to wielu lat ciężkiej pracy i praktyki. Dzięki profesjonalnym usługom szklarskim, nasze wnętrza wyposażone są w szklane perełki dodające wyjątkowego charakteru i klimatu. Szklarz na terenie Krakowa z bogatym portfolio to adglass.pl.