Salon jest w domu ważnym miejscem. To tam spotykamy się z przyjaciółmi, oglądamy ulubione filmy i często jemy wspólne posiłki. Ważne jest dla nas to, by był przytulny i estetycznie urządzony. Pomagają nam w tym wszelkiego rodzaju dekoracje, w tym również ulubione, szczególnie jesienią i zimą, świece sojowe.

Świeca sojowa nie tylko pięknie wygląda i pachnie, ale jest też przyjazna środowisku naturalnemu przez wykorzystywany w jej produkcji wosk. Nie wywołuje alergii i nie wydziela szkodliwych substancji, jak w przypadku świec parafinowych.

Chcesz poznać nasze propozycje na wypełnienie salonu pięknem i wyjątkowym aromatem? Zobacz, jaka świeca sojowa najlepiej pasuje do Twojego salonu!

Jaki salon, taka świeca sojowa

Wyróżniamy kilka (jak nie kilkanaście) stylów dekoracyjnych mieszkań. Zobacz, jaki charakter ma Twój salon, przemyśl wszelkie zmiany i dobierz pasującą do niego świecę sojową.

Styl nowoczesny 

Jeśli w Twoim salonie dominują kolory bazowe, jak biel, czerń, beż czy szarość, a Twoją życiową ideą jest minimalizm, to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Świeca sojowa o zapachu Palo Santo z linii Zielarnia z Salem lub świece z serii Biała Magia to najlepszy wybór. Nie tylko wypełnisz wnętrze pięknym zapachem, ale także dodasz mu charakteru i niekonwencjonalnego podkreślenia.

Styl boho, vintage

Duże, egzotyczne rośliny, plecione dywany i makramy, na ścianach plakaty dorwane na pchlich targach? Najlepiej w tak urządzonym salonie sprawdzi się świeca sojowa Sandałowiec z bergamotką lub inne z linii Soy With Third Eye. Ich nietuzinkowy design w połączeniu z oryginalnymi, naturalnymi zapachami z pewnością dodadzą Twojemu domowemu zaciszu dużo uroku!

Styl industrialny (loftowy)

Jeśli lubujesz się w estetyce pofabrycznych pomieszczeń, z dużą przestrzenią, jasnym światłem, surowymi ścianami i prostymi meblami – świeca sojowa Mech i rozmaryn lub Kadzidło cedrowe będzie strzałem w dziesiątkę. Świece te pochodzą z linii Zielarnia z Salem, które przez oprawę z ciemnego szkła idealnie podkreślają charakter surowych wnętrz. 

Styl eklektyczny

Przez niektórych nazywany „pomieszaniem z poplątaniem”. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią różne style, faktury i kolory. To połączenie wielu form i rozwiązań architektoniczno-dekoracyjnych. Ten styl daje dużą swobodę w działaniu, dlatego bez obaw możesz dokonywać wyborów dekoracyjnych. Uniwersalne etykiety, oprawa z białego i ciemnego szkła oraz różnorodna pojemność świec sojowych Soy Witch na pewno da ci to, czego potrzebujesz, by urozmaicić swój salon pięknym zapachem.

Zapach, który wypełnia każdy kąt 

Nie tylko wygląd salonu jest ważny, ale i jego wielkość czy przestronność. Jeśli chcemy, by aromat świecy sojowej wypełnił całe pomieszczenie, musimy dopasować jej pojemność do przestrzenii naszego domowego centrum życia. Jeśli posiadasz duży salon, z wieloma oknami, łączącego się z otwartą kuchnią – wybierz świecę sojową o pojemności 330 ml. Jeśli Twój salon jest mniejszych rozmiarów, a ty nie lubisz intensywnych zapachów, świetnym wyborem będzie świeca sojowa Łąka kwietna o pojemności 250 ml lub 120 ml.

Uniwersalne piękno i naturalny zapach w jednym produkcie. Czy może istnieć lepsza domowa dekoracja niż świeca sojowa?